Konopny susz do waporyzacji

Jest wiele sposobów na przyjmowanie suszu konopnego CBD, jednak tym najlepszym jest poddanie go procesowi odparowania. Dlaczego? Ponieważ wówczas nie inhalujemy się szkodliwymi substancjami smolistymi i związkami rakotwórczymi.

Marihuana CBD do waporyzatora

susz do waporyzacjiDym wdychany z jointa czy też fifki jest nie tylko ekstremalnie toksyczny, ale także gorący, w związku z czym powoduje podrażnienia górnych dróg oddechowych i mikro oparzenia. W procesie spalania dochodzi także do dużych strat w suszu konopnym, albowiem temperatura spalania jest dla niego zbyt wysoka i nim zaczną się uwalniać substancje czynne, ulega on spopieleniu. Straty sięgać mogą nawet 50-60% więc tak naprawdę tracimy też połowę pieniędzy, jakie przeznaczyliśmy na zakup marihuany CBD. W toku waporyzacji natomiast nie dochodzi do spalania „zioła”, a jest ono jedynie stopniowo podgrzewane bardzo wysoką temperaturą, w związku z czym nie wdychamy substancji smolistych ani kancerogennych, a straty mogą sięgać maksymalnie pięciu procent. Susz do waporyzacji możemy zakupić w jednym z internetowych sklepów konopnych. Robienie zakupów online jest bowiem nie tylko szybkie i bezproblemowe, ale przede wszystkim tańsze. Dodać także trzeba, ze w sklepach działających internetowych, mamy znacznie większy wybór odmian marihuany CBD. Dobrze jest zaopatrzyć się w specjalne, szklane słoiczki do przechowywania suszu, albowiem zachowa on wtedy świeżość i aromat na znacznie dłużej, niż wówczas, gdy przechowuje się go w folii aluminiowej lub woreczku strunowym.

Inhalowanie się chłodną parą wodną, jest o niebo lepszym rozwiązaniem niż inhalowanie się dymem i nie mają co do tego złudzeń nawet lekarze, którzy jeśli zalecają przyjmowanie legalnej marihuany, to tylko pod warunkiem, że robi się to z wykorzystaniem waporyzatora.