Koleżanka opowiada mi o nauce tenisa

Kiedy przeprowadziliśmy się do Warszawy to nie miałam żadnych koleżanek. Nikogo tam nie znałam i dopiero w szkole, do której zapisali mnie rodzice wszystko się zmieniło. Zaprzyjaźniłam się z Dorotą, która jest bardzo sympatyczną osobą.

Zainteresowała mnie bardzo poważnie gra w tenisa

tenis warszawaDorotę bardzo fascynuje tenis warszawa i często mi o nim opowiada. Ogląda turnieje w telewizji i ostatnio zdecydowała się na zapisanie do szkoły, aby nauczyć się tej gry. Ma bardzo fajnego trenera, który jest cierpliwy i uczy ją bardzo sprawnie. Jak tak Dorota codziennie mi opowiadała o swoich zajęciach oraz czego się tego dnia nauczyła to ten tenis warszawa zaczął mi się coraz bardziej podobać. Zaczęłam sama ją o pewne rzeczy wypytywać i razem oglądałyśmy turnieje gry w tenisa. Pewnego razu zapytałam rodziców, czy mogliby mnie zapisać na tenis warszawa, ponieważ bardzo zależy mi na tym sporcie i chciałabym się uczyć. Mamę zaskoczyła moja decyzja, ponieważ nigdy wcześniej się nie interesowałam tym sportem ale ucieszyła się, że znalazłam dla siebie jakieś dodatkowe zajęcie. Tata pojechał ze mną do tej szkoły, żeby porozmawiać z trenerem i uzyskać jak najwięcej informacji na ten temat. Kupił mi także specjalny strój do grania i następnego dnia mogłam udać się na pierwsze swoje zajęcia. Od razu powiedziałam Dorocie, że dzięki niej i mnie ten tenis warszawa i się zapisałam. Ucieszyła się bardzo, że będzie miała z kim grać i obiecała, że może ze mną dodatkowo trenować poza zajęciami. Kupiłam nawet swoje rakiety.

Granie w tenisa stało się moim ulubionym zajęciem. Dzięki temu z Dorotą się do siebie zbliżyłyśmy i dogadujemy się jeszcze lepiej. Jestem teraz bardzo zadowolona i cieszę się, że przeprowadziliśmy się do Warszawy, bo to miasto możliwości.