kołdry hotelowe

Kołdry hotelowe i inne wyposażenie

W Polsce istnieje ponad dziesięć tysięcy miejsc noclegowych. Jednak nocleg noclegowi nie równy, bowiem niektóre charakteryzują się wysokim standardem inne zaś bardziej przypominają ubogi, przydrożne motele, gdzie spędzasz jedną noc przejazdem jak już naprawdę musisz.

Kołdry hotelowe muszą być czyste

kołdry hoteloweOd czego zależy to, czy jakiś hotel jest wysokiej klasy czy niskiej? Hotele zazwyczaj ocenia się w skali pięciogwiazdkowej, największa ilość gwiazdek oznacza, że hotel posiada wysoki standard zakwaterowania im jest ich mniej tym standard spada. W dużym stopniu na ilość gwiazdek wpływa wyposażenie hotelu. Nie zawsze musi on być świeżo po remoncie, aby być wysokiej klasy, albowiem wystarczą dobrego producenta ręczniki hotelowe, nienaganny wystrój i przede wszystkim czystość! Żaden hotel nie będzie miał wysokiego standardu jeśli da gościom brudne kołdry hotelowe, a tak się zdarza gdyż wielu hotelarzy uważa, że to nic takiego, gdyż przecież na kołdry i poduszki hotelowe zakładana jest pościel hotelowa, w związku z tym i tak nie masz styku z brudną kołdrą. Oczywiście w tym wszystkim chodzi o to, że kołdry nie można wyprać tak normalnie w pralce i należy oddać je do pralni chemicznej, a to są już dodatkowe koszta. Poza tym często na standard hotelu wpływa dodatkowe wyposażenie kompleksu o na przykład basen czy saunę bądź całe SPA. Decydując się na taki krok musimy pamiętać, aby zapewnić gościom szlafroki hotelowe, aby nie musieli paradować w strojach kąpielowych po całym ośrodku.

Może to się wydawać drobiazgiem, ale właśnie z takie drobiazgi składają się na standard hotelu, gdyż ułatwiają i uprzyjemniają one w znacznym stopniu gościom pobyt w hotelu. Warto zaopatrywać się w sprzęt od dobrej firmy jak Pamavi.