Kocyki Minky do wózków

Wiosną tego roku zostałam mamą. Pogoda była wtedy kapryśna i na ogół nie sprzyjała spacerom. Uznałam jednak, że spacer na świeżym powietrzu przyda się zarówno mnie, jak i dziecku. Problemem było jednak okrycie maluszka. Zimowe kołderki były a grube, natomiast na cienkie letnie okrycia było zdecydowanie za chłodno. Trzeba było poszukać czegoś odpowiedniego. Z pomocą przyszła moja koleżanka, która zaproponowała ciekawe rozwiązanie.

Dziecko w wózku pod kocykiem Minky

kocyk minky dla dzieci do wózkaKoleżanka przyniosła z sobą kocyk Minky dla dzieci do wózka. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tak miłym i przyjemnym dla skóry materiałem. To było zupełnie coś innego, od znanych mi wcześniej płóciennych i lnianych poszewek pościelowych. Koleżanka mówiła, że wiosną kocyk Minky dobrze sprawdza się w roli okrycia do wózka, ponieważ nie przegrzewa dziecka,  a zarazem utrzymuje stałą temperaturę. Zwróciłam także uwagę na porządne wykonanie – wszystkie ściegi były równe – jako krawcowa zwracam szczególną uwagę na takie rzeczy. Co mi się jeszcze spodobało? Radosna kolorystyka. Uważam, że jasne pastele bądź energetyczne, żywe kolory najbardziej pasują do małego dziecka. Jeszcze tego samego dnia zamówiłam dziecku ten kocyk. Miałam niemały problem z wyborem koloru oraz wzoru. Dla dziewczynek były kocyki z sówkami, a dla chłopców prym wiodły kolorowe samochody. Można było także wybrać kołderkę w jednolitym odcieniu. Najbardziej popularne połączenie kolorystyczne to mięta z szarością. Mam nadzieję, że ten kocyk przypadnie do gustu memu dziecku.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na produkt, który sprawdzi się podczas zmiennej pogody wiosną. Zresztą nie tylko wtedy! Sądzę, ze przyda się cały rok – i w domu i na zewnątrz, podczas spacerów. Kto wie, może  z czasem dokupię kolejny egzemplarz?