Kiedy warto wynająć studio fotograficzne?

W mojej rodzinie to ja od zawsze uwieczniałam większość chwil. Zawsze znalazłam się w odpowiednim miejscu i czasie, potrafiąc uchwycić moment, którym później się wszyscy zachwycali. Pewnego dnia moja siostra postanowiła to wykorzystać. Powiedziała, że szkoda jej pieniędzy na sesję brzuszkową i chce mnie.

Warszawa: ceny wynajmu krótkoterminowego studia fotograficznego

krótkoterminowy wynajem studia fotograficznego w WarszawieNie bardzo rozumiałam, co miała na myśli, dopiero wyjaśniła mi, że zapłaciłaby za wynajem studia fotograficznego, bo nie chce już pleneru, a ja miałabym tę sesję zrobić. I tak wyszłoby taniej niż sesja u fotografa – wie, bo sprawdzała. Przeliczyła, że jeśli by nam się udało sprawnie to zrobić – znaczy mnie przeprowadzić sesję fotograficzną – to później mogłabym zrobić też noworodkową i niemowlęcą, a ona dzięki mnie zaoszczędzi trochę pieniędzy. Mnie w tym wszystkim miało interesować szlifowanie fachu i kontakt z profesjonalnym sprzętem studia fotograficznego. Powiedziała, że ceny krótkoterminowych wynajmów w Warszawie są różne, ale mogłabym później w ten sposób zarobić, robiąc sesję innym znajomym. Gdybym była tańsza niż konkurencja, co było możliwe, miałabym szansę na dwie pieczenie z jednego ognia. Moja siostra zawsze była świetna w kalkulacjach. Gdy wyszła wpisałam, jak sugerowała, krótkoterminowy wynajem studia fotograficznego w Warszawie i zweryfikowałam, co mówiła. Rzeczywiście, miałam okazję, w tym wypadku za darmo, popracować na profesjonalnym sprzęcie i zrobić sobie małą reklamę.

Miałabym opłacone studio i korzystała z jego możliwości. Pomysł mi się naprawdę podobał. Sama pracowałam na etacie i miałam pracę, która mnie zadowalała, co nie stało na przeszkodzie, by moje hobby podnieść na wyższy poziom. Powiedziałam siostrze, że zgadzam się na niej propozycję. Obie byłyśmy bardzo zadowolone.