Jak rozpocząć pracę w internetowej hurtowni tkanin?

Prowadzenie i założenie własnej działalności związane jest w dużym nakładem pieniężnych. Dlatego też wiele osób korzysta z franczyzy. Jest to metoda polegająca na skorzystaniu z produktów i doświadczenia firmy, która zyskała już pewien poziom swoich usług i chce dzielić się z innymi swoimi pomysłami i doświadczeniem.

Franczyza i prowadzenie internetowej hurtowni tkanin

internetowa hurtownia tkaninKonkurencja w każdej dziedzinie przemysłu jest duża. Nie posiadałem wielkiego nakładu finansowego, a chciałem otworzyć własną firmę i być samodzielnym. Dlatego zdecydowałem się na znalezienie sklepu z tkaninami, który będę mógł prowadzić pod czyimś logiem. Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć idealnego kontrahenta. „Marianna” internetowa hurtownia tkanin posiada już ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku. W swojej ofercie posiada wiele materiałów o rożnej teksturze, kolorystyce, cenie i jakości. Dzięki szerokiemu asortymentowi trafia do większej grupy odbiorców o bardzo rozbieżnych zapotrzebowaniach. Zaopatruje między innymi okoliczne hurtowni kołder, poszewek i narzut na łóżka. Współpracuje z lokalnymi producentami walizek i torb dla dzieci. Ich oferta jest bardzo bogata. Dodatkowo dostarcza swoim klientom akcesoria krawieckie, takie jak zamki, guziki czy haftki. Na wielki plus zasługuje fakt, że internetowa hurtownia tkanin organizuje również promocje. Raz w kwartale wyprzedaje reszki tkanin, które pozostały im na balach, a których nie kupi żadna hurtownia. W ten sposób trafia do klienta indywidualnego.

Bardzo innowacyjne i kreatywne myślenie ludzi odpowiedzialnych za marketing tej hurtowni, sprawiło, że rozpocząłem z nimi współpracę. Mój sklep oferował wszystkie ich produkty, a ja sam wzbogaciłem ich firmę o nowych kontrahentów z województwa kujawsko-pomorskiego, co znacznie zwiększyło ich wpływy.