Idealny hotel dla rodzin z dziećmi

Posiadam wizję miejsca idealnego, w którym można spędzić wakacyjny czas wraz z całą rodziną w tym z małymi dziećmi, które oczywiście się nudzą. Mało jest takich miejsc, ale na szczęście coraz więcej. Gdybym miał zaprojektować idealny hotel dla dzieci, znajdowałby się oczywiście nad morzem i posiadałby mnóstwo ciekawych atrakcji, które zachwycą nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych.

Hotel nad morzem dla dorosłych i dzieci

hotel nad morzem dla dzieciBądźmy ze sobą szczerzy – każdy z nas w głębi duszy jest dzieckiem i chce się cieszyć a nie być ciągle poważnym. I cieszymy się kiedy jedziemy na wakacje. Moim zdaniem idealny hotel nad morzem dla dzieci powinien być przede wszystkim. Co to oznacza? Oznacza to miły i wykwalifikowany personel, który jest cierpliwy i wyrozumiały. Oczywiste jest to, że dzieci nie zawsze są grzeczne, ale personel taki powinien mieć wtedy pedagogiczne podejście. Dzieci w hotelu są gośćmi i nie mogą przeszkadzać, a trzeba im zapewnić odpowiednie atrakcje, aby się nie nudziły. Sama plaża czy sam basen nie wystarczy! W hotelu dla dzieci powinny być inne zabawki. Posiadam w głowie wizualizację placu zabaw na brodziku. Ogromny teren ze zjeżdżalniami, huśtawkami i ławeczkami. Wokół parasolki i ławeczki. W hotelu dzieci zabawiają animatorzy i gra wesoła muzyka. Rodzice w tym czasie opalają się na słońcu i widzą jaka pociecha jest radosna. Sami też odpoczywają. Hotel dla dzieci musi być komfortowy, muszą być również zapewnione wszelkie standardy sanitarne zarówno w łazienkach, jak i w restauracji. Dzieci mają słabszą odporność niż dorośli, dlatego też w hotelu takim powinno być idealnie czysto.

W Polsce nad morzem znajduje się kilka dobrych hoteli przyjaznych dla całych rodzin. Z tego co wiem dzieci są zadowolone z pobytu. Ja, jeśli kiedyś się za to zabiorę, to wybuduję i stworzę dobry hotel. Może to będzie w Trójmieście, ale moje plany są jeszcze odległe. Póki co posiadam w głowie wizualizację, jak to miałoby wyglądać.