Grawerowanie laserowe na kubkach

Zbliżają się święta a ja jak zwykle zastanawiam się nad tym jakie prezenty zrobić najbliższym. Nie wiem w mojej pracy są osoby, które zawsze wiedzą co komu kupią. A ja nie wiem tego nigdy. Naprawdę dużo czasu zajmuje mi wymyślanie to kto z czego będzie zadowolony.

Grawerowanie laserowe trwa bardzo krótko

grawerowanie laseroweW tym roku będą to pierwsze święta moje córki także doszłam do wniosku, że chcę aby każdy dostał jakąś pamiątkę z moim dzieckiem. Nie wiem czy wszystkim taki prezent przypadnie do gustu. Jednak mam nadzieję, że tak. W internecie znalazłam sklep gdzie można zamówić kubki ze zdjęciem. Takie kubki bardzo mi się podobają. Sama kiedyś taki chciałam mieć. Jednak jakoś nikt nie domyślił się żeby mi taki kubek zamówić. Doszłam do wniosku jednak, że nie będę tego zamawiała przez internet tylko znajdę taki punkt w Olsztynie bo na pewno jest wiele firm, które takie rzeczy robi. I znalazłam sklep gdzie można było także wykonać nadruki UV na różnych tworzywach. Chyba na kubkach wykonują je najczęściej bo mieli na miejscu naprawdę sporo kubków. Takie sprawdzone grawerowanie laserowe trwa bardzo krótko i nie uszkadza materiału. Ten grawer laserowy jaki wybrałam chyba nie jest za bardzo skomplikowany. Chcę by na kubku było zdjęcie mojej córki i podpis do kogo należy kubek. Będzie to proste ale mam nadzieję, że wyjdzie ładnie. Ten laser, które jest przeznaczony do kubków jest podobno najmniejszy. W tym sklepie zauważyłam też długopisy reklamowe przygotowane dla jednej z firm. Teraz niemal już chyba w każdej firmie są takie długopisy. Jest to w takim przypadku znakowanie laserowe i jest to naprawdę niedrogi zabieg.

Ogólnie jeśli ma się jakiś dobry pomysł to można wymyślić naprawdę coś bardzo interesującego. Jest to chyba kwestia wyobraźni. Zamówiłam dziesięć takich kubków. Naprawdę mama nadzieję, że będzie to dobry prezent.