Gdzie we Wrocławiu spędzić sylwestra?

 

Nadszedł już grudzień, a więc ostatnia chwila na to, żeby znaleźć sobie jakieś fajne miejsce na spędzenie sylwestra. Co roku, gdzieś z żoną wychodziliśmy w ten ostatni dzień w roku. Tym razem marzyło nam się, aby spędzić sylwestra na prawdziwym balu z tańcami i ciepłymi posiłkami w cenie. Zaczęliśmy więc poszukiwania odpowiedniego miejsca, gdzieś blisko naszego miejsca zamieszkania.

Spędziliśmy sylwestra w sali bankietowej we Wrocławiu

sala na sylwester WrocławPoszukiwania odpowiedniego miejsca na spędzenie sylwestra zaczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sala na sylwester Wrocław, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Znaleźliśmy jeszcze kilka sal bankietowych, w których urządzana była impreza sylwestrowa i mieli jeszcze wolne miejsca. W końcu zdecydowaliśmy się zarezerwować dwa bilety na sylwestra w sali bankietowej w samym centrum Wrocławia. Oferta tej imprezy sylwestrowej bardzo nam się podobała. Przede wszystkim była ona w bardzo przystępnej, niskiej cenie. Płaciło się od pary. W cenie było pięć ciepłych posiłków, a także zimne przystawki na stole przez całą noc oraz napoje. Bardzo nam się podobało, że do zabawy miała zachęcać orkiestra, grająca na żywo. Na tym sylwestrze miało się razem bawić ponad trzysta osób. Jednakże sala była dość przestronna i znajdowała się tam osobne miejsce do tańca. Dzięki temu miałem pewność, że nikt nie będzie sobie deptał po piętach i przeszkadzał.

Jak się już wkrótce okazało to był świetny wybór. Bardzo dobrze bawiliśmy się na imprezie sylwestrowej w tej sali bankietowej. O północy oczywiście nie mogło zabraknąć pokazu sztucznych ogni oraz rac dymnych. Do tego dostaliśmy również lampkę szampana oraz tort w cenie zabawy. Towarzystwo było naprawdę przednie, a impreza trwała od godziny 19.30 do samego rana.