Eleganckie półki łazienkowe

 

Urządzanie nowego mieszkania bądź domu, a także odświeżanie tego, co już mamy, często zajmuje sporo czasu i skazuje nas na dokonywanie wyborów szybko, żeby wyrobić się ze wszystkim. Kuchnia i sypialnia to pomieszczenia, które urządzamy najpierw, a resztę traktujemy trochę po macoszemu. Pomieszczeniem, które często stawiamy na ostatnim miejscu, choć niesłusznie, jest łazienka.

Wybieranie lustra łazienkowego

półki łazienkowe z lustremKiedy wraz z narzeczonym wprowadzaliśmy się do nowego mieszkania, łazienka była czymś, co chciałam urządzić całkiem sama. Było to małe pomieszczenie, zatem wymagało to ode mnie sporego zaangażowania i przemyślenia każdej kwestii. Marzyło mi się duże lustro, ale też chciałam mieć miejsce na swoje kosmetyki. Dlatego też postawiłam na półki łazienkowe z dużym lustrem. Polega to na tym, że szafka z półkami ma lustrzane fronty, co jest naprawdę świetnym rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze, mamy dwie rzeczy w jednym, zatem oszczędzamy miejsce i pieniądze. Po drugie, lustrzane fronty sprawiają, że pomieszczenie wygląda na większe niż jest w rzeczywistości. Po trzecie, półki łazienkowe z lustrem wyglądają bardzo ekskluzywnie i pasują do każdego wystroju, nadając mu nowoczesnego sznytu. Utrzymanie takich półek w czystości jest szalenie proste i zajmuje naprawdę mało czasu, więc jest to też idealna opcja dla leniwych. Cena takich półek z lustrem jest naprawdę atrakcyjna, a dostępne są różne wymiary, zatem każdy może dopasować je do swojej łazienki.

Urządzanie toalety potrafi być wyzwaniem, kiedy mamy tak ograniczoną przestrzeń. Na szczęście są rozwiązania, które pozwalają na zaoszczędzenie miejsca i optyczne powiększenie pomieszczenia, zatem jest to opcja naprawdę godna rozważenia. Ja do dzisiaj jestem zadowolona z funkcjonalności takiego mebla.