filmowanie dronem

Dron na targach ślubnych

W moim mieście co roku odbywają się targi ślubne. Bardzo lubię chodzić na te właśnie targi bo uważam, że zawsze jest tam coś ciekawego. W tym roku także byłam na targach, które według mnie są najlepsze w Katowicach a nie gdzieś indziej.

Filmowanie dronem – również na wesela

filmowanie dronem

Byłam na niejednych tego typu targach organizowanych w Polsce i muszę przyznać, ze te na śląsku są po prostu najlepsze. Po prostu jest na nich najlepsza atmosfera i jest także najwięcej wystawców. W tym roku na targach także nie zabrakło atrakcji. Pokazywano na przykład jak może wyglądać filmowanie dronem wesela. Mi taki pomysł bardzo przypadł do gustu. Aż w pewnym momencie zaczęłam żałować, że moje wesele jest już za mną i że na moim weselu nie będzie tego typu atrakcji. Bo takie najwyższej jakości filmowanie dronem na Śląsku wygląda zupełnie inaczej od zwykłego filmu. Po prostu widać też bawiących się gości z perspektywy lotu ptaka a taki efekt jest naprawdę imponujący. To filmowanie dronem na weselach zaczęło być modne w sumie już w zeszłym roku. Pamiętam, że na zeszłorocznych targach był także prezentowany dron, ale myślę że wtedy nikt nie przypuszczał że to zacznie być aż tak bardzo popularne. Mi się ten trend oczywiście bardzo spodobał chociaż muszę przyznać, że nie wszystkie nowości podobają mi się tak od razu. Niektóre nawet nie podobają mi się w ogóle. Na tych targach jest zawsze wielu młodych ludzi, którzy są w trakcie przygotowań ślubnych. Uważam, że gdy się tylko dobrze rozejrzą na tych targach to są w stanie zorganizować wszystko na tych targach.

Bo na nich wystawcami są hotele, które mają specjalne sale weselne, domy weselne, restauracje, fotografowie oraz wielu innych.Najbardziej podobają mi się zawsze suknie ślubne. Niektóre są naprawdę wyjątkowo piękne i trudno przejść obok nich bez oglądania się za siebie.