Dobry prezent na imieniny

 

Moja teściowa miała niedawno imieniny. Może to się komuś wydawać dziwne jednak ja mam z nią naprawdę bardzo dobre relacje i wydaje mi się, że się po prostu lubimy. Dlatego też zawsze staram się jej robić wyjątkowe prezenty bo uważam, że po prostu na nie zasługuje.

Zakup wyjątkowych zapachów w sklepie

yankee candle oferowane w sklepieW tym roku nie wiedziałam co mogę jej kupić. Bo ostatnio było już tyle okazji, że naprawdę dostała ode mnie wiele upominków. Wybrałam się więc do galerii handlowej. Doszłam do wniosku, że tam na pewno coś znajdę. I znalazłam yankee candle oferowane w sklepie, które od razu zwróciły moją uwagę. W tym wyjątkowym sklepie przede wszystkim pięknie pachniało. Były tam świece zapachowe w różnych rozmiarach i o wielu zapachach. Były też pałeczki zapachowe, które wyglądały bardzo elegancko. Były także woski zapachowe. Stwierdziłam, że kupię jej coś właśnie tu bo ona lubi takie zapachy do domu. I wybrałam jej świecę o pięknym zapachu a także pałeczki zapachowe. Stwierdziłam, że będzie to idealny zestaw upominkowy. Za wszystko nie zapłaciłam wcale dużo. Pani w sklepie jeszcze wszystko mi pięknie zapakowała. Gdy poszłam z mężem na te imieniny i teściowa rozpakowała prezent to od razu poczuła ten wspaniały aromat. Widziałam, że bardzo jej to co dostała przypadło do gustu. Pałeczki zapachowe postawiła w centralnym miejscu w salonie a świece na przedpokoju. Byliśmy wtedy pierwszymi gośćmi. Gdy ktoś przychodził po nas to od razu pytał się co tak pięknie pachnie.

A teściowa z dumą pokazywała swój prezent od nas. Byłam zadowolona, że zdecydowałam się na te zapachy bo stwierdziłam, że jest to rzeczywiście wspaniała rzecz. I przy okazji gdy będę w galerii handlowej to na pewno kupię też coś w tym sklepie dla siebie do domu. W końcu ja też chcę żeby u mnie tak pięknie pachniało.