Dobra karma dla psa

Psy tak samo jak wszystkie zwierzęta domowe, wymaga odpowiedniej opieki i pielęgnacji. Jeżeli chcemy żeby nasz pupil miał lśniącą sierść, mocne zęby i miał dużo energii do zabaw, to koniecznie musimy go właściwie odżywiać.

Skład karm dla psów

karmy dla psów CanaganPsy od wieków żyją razem z człowiekiem i są prawdziwymi pupilami całej rodziny. Jeżeli posiadamy psa od szczeniaka, to najczęściej uczymy go gdzie ma załatwiać swoje sprawy, czym może się bawić, gdzie jest jego miejsce do spania i jedzenia. W przypadku pożywienia, to od właściciela zależy co pies będzie spożywać. Karmy dla psów Canagan są dopasowane do wieku i wymagań zwierzęcia. Osobniki aktywne potrzebują więcej kalorii przyjmować każdego dnia, aby mieć siłę do zabawy, natomiast typowe pieszczochy, które chętnie przeleżą cały dzień na kanapie, wymagają bardziej lekkiego pożywienia. Jednak bywa też, że psy mają różne alergie, które powodują, że nie może on spożywać każdej karmy. W takiej sytuacji najlepsze są bezzbożowe karmy, które są lekkostrawne i posiadają łatwo przyswajalne składniki odżywcze oraz niezbędne witaminy. Suche karmy są najlepsze dla psów, bo posiadają odpowiednio skomponowane składniki. Jeżeli od szczeniaka przyzwyczaimy psa do takiego pożywienia, to nie będzie chciał jeść tego co jego właściciel. Ilość spożywanej karmy Canagan powinna być dopasowana do wieku i wagi psa. W sprzedaży znajdziemy karmy dla małych szczeniaków z większą zawartością witamin i dla dorosłych psów w kilku wariantach smakowych. Najpopularniejsze są z kurczakiem i wołowiną.

Poza karmą, pies musi też nieć dostęp do bieżącej wody pitnej. Przeciętnie pies powinien być karmiony dwa, trzy razy dziennie, ale w przypadku zwierząt bardziej aktywnych może być konieczny dodatkowy posiłek. Firma Canagan jest dostawcą wysokiej jakości karm dla psów.