fotobudka na wesele

Ciekawa fotobudka na wesele

Ostatnio wymarzyłam sobie, żeby na moim weselu było przynajmniej kilka niespodziewanych atrakcji. Wiem, że wiele z nich jest już tak bardzo popularnych, że ciężko wymyślić coś naprawdę oryginalnego.

Typowa fotobudka na wesele

fotobudka na weseleJa jednak chciałabym na coś takiego wpaść. Na pewno chciałabym, aby mimo wszystko pojawiła się fotobudka na wesele z Nowego Sącza. Tam upatrzyłam sobie jakąś firmę, choć może ostatecznie zdecyduję się na miejscowe przedsiębiorstwo w Krakowie. To się jeszcze zobaczy. Poza tym miałam też pomysł, aby fotobudka była stworzona przeze mnie własnoręcznie. Dzięki temu byłaby na pewno bardziej oryginalna niż inne. Kto wie, czy nie jest to najlepszy pomysł. Nie chcę w sumie, aby była to typowa fotobudka na wesele. Przecież moje wesele ma być unikatowe. Poza tym muszą też być jednak inne atrakcje i nie chcę, aby była to jakaś typowa fontanna czekoladowa. Prędzej zrobię coś nietypowego dla gości, aby żaden nie odszedł z pustymi rękami. Może to być naprawdę jakiś drobiazg, ale taki, który wszystkim się będzie dobrze kojarzył. Jeszcze do końca nie wymyśliłam co to będzie. Fotobudka też jeszcze nie wiem jaka by miała być. Mam jednak na strychu sporo różnych akcesoriów, rekwizytów, które mogą się przydać. Są wśród nich jakieś ciekawe kapelusze i przebrania.

Myślę, w jakim mogłoby to być zrobione klimacie. W sumie chciałabym, aby cała impreza miała jakiś swój motyw przewodni, bo wtedy jest po prostu dużo ciekawiej. Na razie jednak dopiero zaczynam się nad tym wszystkim zastanawiać. Jeszcze jest sporo czasu na organizację.