Chłopak siostry jest trenerem

Moja siostra spotyka się z bardzo dobrze zbudowanym i przystojnym chłopakiem. Miałam okazje poznać go bliżej w ten weekend. Byliśmy razem nad morzem. Wynajęliśmy ze znajomymi domek blisko plaży i spędziliśmy miło czas. Chłopak mojej siostry zrobił na mnie dobre wrażenie.

Siostra spotyka się z trenerem

warszawski trener osobistySiostra mówiła, ze jej chłopak jest dobrze zbudowany i to jak wygląda zawdzięcza swojej pracy. Zbyszek pracuje w znanym i bardzo nowoczesnym klubie w centrum miasta. Warszawski trener osobisty ma wielu klientów. Do Zbyszka zapisują się osoby w rożnym wieku. Trenuje kobiety i mężczyzn. Siostra także wiele korzysta bo Zbyszek pokazuje jej jak powinno się prawidłowo wykonywać różne ćwiczenia. Siostra od kiedy spotyka się ze Zbyszkiem zmieniła swoje życie. Inaczej je i się ubiera. Widzę po niej, że Warszawski trener osobisty zrobił na niej spore wrażenie i wprowadził pozytywne zmiany w jej życiu. Dobra dieta to podstawa jeśli ktoś chce osiągać dobre wyniki w trakcie wykonywania rożnych ćwiczeń. Warszawski trener osobisty sporo zarabia. Zbyszek jest starszy od nas o dwa lata a już dorobił się pięknego mieszkania. Wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Na początku sport był jego hobby później zainteresowaniem sportem i ćwiczeniami postanowił przekuć w swoją pracę. Nie miał żadnych znajomości. Do wszystkiego co osiągnął doszedł sam. Klub, w którym pracuje jest bardzo znany w mieście i przychodzą do niego zamożni klienci. 

Nasz weekend nad morzem także był oparty na wykonywaniu różnych ćwiczeń. Zbyszek rano i wieczorem przygotowywał nam trening na plaży. Nawet osoby, które nas nie znały dołączały się do nas i wykonywały z nami ćwiczenia. Mam nadzieję, że siostra będzie ze Zbyszkiem bardzo szczęśliwa. Chciałabym żeby im się udało.