balony do modelowania

Balony na urodzinach

Organizacja imprezy urodzinowej dla mojej najmłodszej córki była dla mnie sporym wyzwaniem. Nie wiedziałem, jakie atrakcje zorganizować, żeby być pewnym, że będzie to najlepsza zabawa, jaką mogła sobie wymarzyć, a właśnie taką chciałem jej zapewnić.

Zakup balonów do modelowania na imprezę urodzinową mojej córki

balony do modelowaniaOstatecznie zdecydowałem się na wynajęcie klauna. Pamiętałem, że jak byłem młodszy to oglądałem wiele amerykańskich filmów familijnych w których dzieci skakały wesoło dookoła klauna . Głęboko wierzyłem w to, że podobnie zadziała to na urodzinach mojej córki. Ku mojej radości rzeczywiście bardzo pozytywnie to zadziałało. Tosia oraz jej goście siedzieli i wpatrywali się w sztuczki klauna, które kompletnie ich zachwycały. Oprócz żonglowania i wyciągania chusteczki zza uszu dzieci największym zainteresowaniem cieszyło się tworzenie zabawnych stworów z podłużnych balonów. Klaun tworzył dla dzieci fikuśne pieski i inne stworzenia. Najmłodszych ciekawiło nie tylko to, co tworzył, ale również w jaki sposób wykorzystywał balony do modelowania. Proces kręcenia i gniecenia balona w wykonaniu klauna wydawał się czymś zgoła magicznym. Szybko działo się bardzo szybko i mechanicznie, by po kilku chwilach okazało się, że zamiast długiego balona w rękach klauna widnieje duży wąż.

Zabawa była przednia – klaun nauczył dzieci podstawowych kształtów i teraz dom jest pełen różnokolorowych balonowych serc stworzonych przez zaproszonych przez moją córkę gości. Przyznam, że balony do modelowania tak mnie zaciekawiły, że sam kupiłem paczkę i próbuję się nauczyć postaw tej sztuki. 

Więcej: balony do modelowania