Bal przebierańców dla dorosłych

Każdy z nas na pewno pamięta, jak chodząc do przedszkola lub szkoły uczestniczył w balach przebierańców. Moje wspomnienia odżyły w tym roku, gdyż moja pięcioletnia córka będzie po raz pierwszy w swoim życiu brała udział w takim baliku. Przygotowania stroju są dla niej emocjonującym przeżyciem. Mnie natomiast ta sytuacja zainspirowała do zorganizowania podobnej imprezy.

Przebranie na bal dla dorosłych

przebrania dla dorosłych ze sklepu onlineJako dziecko uwielbiałam bale przebierańców. Mogłam wtedy wcielić się w role moich ulubionych postaci z bajek. Takie baliki były czasem pełnym radości i dobrej zabawy. Teraz moja pięcioletnia córka przygotowuje się do takiego wydarzenia. Tak bardzo udzielił mi się jej entuzjazm, że powróciłam do emocji, które towarzyszyły mi przy okazji takich balików jak byłam dzieckiem. Pomyślałam, że dlaczego by tak nie zorganizować samemu takiego balu dla moich znajomych. I tak też uczyniłam. Ku mojemu zaskoczeniu wszyscy przystali na ten pomysł i z ogromnym zapałem wzięliśmy się za przygotowania. Największym wyzwanie były dla nas stroje. Na szczęście udało nam się znaleźć przebrania dla dorosłych ze sklepu online, gdzie znaleźliśmy naprawdę szeroki wybór strojów karnawałowych. Każdemu udało się znaleźć coś idealnego dla siebie. Zrobiliśmy więc wspólne zamówienie głównie na piękne, długie suknie balowe. Do nich każdy dobrał sobie maski i nakrycia głowy. Kwestie męskich strojów pozostawiłyśmy panom, którzy zrobili oddzielną paczkę.

Bal przebierańców wcale nie musi być przyjemnością dedykowaną tylko i wyłącznie dzieciom. Jako dorośli również mamy prawo do dobrej zabawy w przebieranki. Wraz ze znajomymi postanowiłam więc zorganizować taki bal. Stroje zakupiliśmy przez Internet i jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni. Są tam piękne suknie, maski czy nakrycia głowy.