Aranżacja wnętrza dla nastolatki

Każdy z nas wie, że nastolatki bywają trudne w obyciu i ciężko za nimi nadążyć. Trudno jest też om cokolwiek kupić, ponieważ ich gust cały czas się zmienia. A to Basia ma coś nowego i one też chcą takie mieć, a to Marek powiedział, że teraz jest taka moda i teraz syn też musi takie mieć. Dlatego też aranżacja wnętrz do pokoju dla nastolatek i nastolatków jest rzeczą problematyczną.

Co najlepiej wybrać?

projektowanie wnętrzSama miałam ten problem i to podwójny, ponieważ mam dwójkę dzieci, syna i córkę. Wiedziałam zatem, że architektura wnętrz będzie dla mnie wyzwaniem. Już parę razy się z tym sama męczyłam, ponieważ kilka razy robiliśmy małe remonty. Tym razem jednak stwierdziłam że tego już za wiele. Może profesjonalny architekt wnętrz coś z tym zrobi, bo z moimi dziećmi to ciężko się dogadać. Sprawdziłam zatem w internecie gdzie swoje biuro ma we Wrocławiu jakiś dobry projektant wnętrz. Na szczęście nie musiałam szukać nigdzie daleko. Oczywiście najpierw sprawdziłam jaki projekt wnętrz może wykonać taki architekt, i czy moim dzieciom się to może spodobać. One też były zaskoczone jak im z mężem powiedzieliśmy, ze teraz zatrudnimy dla nich projektanta wnętrz żeby wykonał dla nich projekty pokojów. Jednak ucieszyły się, ponieważ wiedzieli, że wszystko będzie dobrze wykonane. Martwiłam się ceną, ale się okazało, że nie musiałam. Za te dwa pomieszczenia wcale dużo nie zapłaciłam. Projekt też szybko się u nas pojawił. Musiałam oczywiście go zaakceptować, bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Jednak moje dzieci były rozsądne i nie zmieniały wszystkiego.

Raczej były to mniejsze zmiany, ale stylowe. Byłam z nich bardzo dumna, ze tak dobrze sobie poradziły. Mam nadzieję, ze te aranżacje wnętrz się im szybko nie znudzą i będą mogły czuć się w nich dobrze. W końcu to fachowo wykonane wnętrza.

Czytaj więcej na: http://www.alminas.pl